Legion of Darkness



Join the forum, it's quick and easy

Legion of Darkness

Legion of Darkness

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliance Bulgarian PVE Guild in mmorpg4all.com


2 posters

    Parcie' App accepted

    avatar
    Parcie
    Guard
    Guard


    Брой мнения : 1
    Join date : 12.04.2012
    Age : 32

    Parcie' App accepted Empty Parcie' App accepted

    Писане by Parcie Чет Апр 12, 2012 9:37 am

    1. Име на героя = Parcie
    2. Раса и вид на героя.= Night Elf ( Hunter )
    3. Талантите на които играете = опитах се но ми каза че немога да пиствам линкове за 7 дни защото сам NEW MEMBER
    4. Какви професии имате!? = ами засега никакви но мисля да развия , Engi i JC
    5. Вашето име и от коя държава и град сте.= Казвам се Николай , от България съм и живея в гр.Дупница
    6. Снимка на талантите Ви,както и снимка на инвентара Ви (Итеми,чанти и т.н)= това ако може да го пропусна защото изобщо си нямам и на идея, как се качват снимки тук ... извинете ме Smile
    7. Какви AddOns използвате ? = ем... използвам мн ... GearSroce , DBM , и още различни
    8. От кога играете? Кои инстанции сте посещавали? = Вашия опит в тях? = ами аз играя от скоро във сървара преди играех и имах доста опит героя ми се казваше (Mishukie)а сега не съм играл от много време
    9. Колко GearScore сте на PVP и PVE? = ми не мн имам само 2.6GS
    10. Защо искате да сте част от Legion of Darkness? И защо напуснахте стария си гуилд? = нямам гилд от както играя Smile
    11. Имате ли приятели в нашия гуилд и кои са те ? = ами не съм сигурен дали имам
    12. Разкажете нещо повече за себе си?
    13. Разкажете забавна случка с вас или Виц! = ми хайде 1 виц защото не се сещам за случка
    ( Съкратили един директор и неговата секретарка,седнали за последно да пият по едно кафе и секретарката казва на шефа си,,Шефе аз съм лесна с тия две визши/гърдите/образования и с тая тясна специализация,а ми ти с тая вар по главата и с тоя отвес между краката за къде си? )

    Успех на кандидатите! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
    Anzu
    Anzu
    Guild Master
    Guild Master


    Брой мнения : 3
    Join date : 11.04.2012
    Age : 36

    Parcie' App accepted Empty Re: Parcie' App accepted

    Писане by Anzu Чет Апр 12, 2012 11:54 am

    Мисля че не е нужно някой друг да дава мнение ...1во трябва ни рейндж дпс и 2ро ставаме доста дупничаните в гилдията ! Приет си! Smile
    P.S. Пиши на мен или на някой от офицерите за да те добавят!

      В момента е: Съб Апр 27, 2024 10:01 pm